Auta używane dostawcze

Na rynku wtórnym również możemy znaleźć dobre auto dostawcze. Musi ono być jednak niezawodne, więc należy przyjrzeć się rankingom, by wiedzieć, jakie modele preferować, by doskonale spełniało swoją rolę.

Wśród mniejszych „dostawczaków” wyróżnia się na przykład Dacia Doker Van. Można w nim zwiększać przestrzeń ładunkową niemal do 4 metrów sześciennych dzięki składanym fotelom. Jest przeznaczona do codziennej pracy i tak zaprojektowana, by ułatwić dostęp do wnętrza (a więc wygodny jest i załadunek i rozładunek) oraz ma doskonały silnik, który również wypada wysoko w rankingach. Samochód sprzedawany jest na trzyletniej gwarancji, więc jeśli uda nam się kupić auto liczące sobie rok lub dwa, mamy szansę na objęcie gwarancją producenta. Dlatego też Dacia to auto polecane, nawet na rynku wtórnym.

Niemieckie samochody słyną z bezawaryjności w pierwszych latach po kupnie. Dlatego warto na rynku wtórnym szukać Mercedesa Benz Citan, zwłaszcza jeśli zależny nam na aucie stosunkowo nowym. Samochód ten słynie z niewielkich kosztów eksploatacji, dlatego też świetnie spełnia rolę samochodu firmowego.

Wśród samochodów dostawczych o niewielkich gabarytach, ale za to wyróżniających się innowacyjnością, warto zwrócić uwagę na Volkswagena Caddy. Samochód jest wysoce uniwersalny w miejskiej przestrzeń. Doskonale więc sprawdzi się jako auto dostawcze dla firmy, ale także samochód prywatny. Tym bardziej możemy liczyć, że kupimy go na rynku wtórnym od kogoś, kto nie eksploatował go zbytnio. Samochód jest wytrzymały i z pewnością należy do niezawodnych.